Відгуки про компанію Zoobastik
- Ілона Д.
Рекомендую!
Оплатила на карту , быстрая доставка . Цена актуальная , коты восторге .- Коментар продавця
дякуєм вам за позитивний відгук,стараємся для вас та ваших пухнастих улюбленців,щоб ви були задоволені)
- Коментар продавця
- Інна К.
Супер, быстро и качественно был оформлен и отправлен товар
- Коментар продавця
дякуєм вам за позитивний відгук)
- Коментар продавця
- Андрей Э.
Спасибо, все очень оперативно. Продавец вежливый.
- Коментар продавця
ми раді що вам все сподобалось,звертайтесь до нас ще)
- Коментар продавця
- Алина К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Аліно,дякуємо за відгук,дуже приємно що вам все сподобалось)
- Коментар продавця
- Юрій
Все добре, товар норм. Дякую!!!
- Коментар продавця
дякуємо за позитивний відгук)
- Коментар продавця
- Олег Вовк
Все пройшло класно,лояльний консультант,рекомендую компанію)
- Коментар продавця
дякуємо за замовлення)
- Коментар продавця
- ОстапУгода на маркетплейсі Prom.ua
Все супер ,на найвищому рівні
- Коментар продавця
дякуємо,раді що вам все сподобалося)
- Коментар продавця
- Сергій
Чудовий магазин ,вічливий консультат
- Коментар продавця
дякуємо за замовлення)
- Коментар продавця
- Юрій
самий кращий продавець))
- Коментар продавця
дякуємо,приємно було мати з вами справу)
- Коментар продавця
- Андрей Э.
Спасибо, заказал и в тот же день забрал, кот с удовольствием сьел, буду брать дальше.
- Коментар продавця
дякуєм вам за фідбек)
- Коментар продавця