Відгуки про компанію Zoobastik
- Вікторія А.
- Янина Л.
- Анастасія Б.
- Зураб М.
лучший выбор кормов для кошек!!
- Наталія Ш.
Завжди оперативно. Завжди якісно. Величезне дякую!
- Галина С.
- Юлиана Ч.
- Людмила Е.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Володимир К.
- ирина к.
дуже дякую за Шезир котикам! вони дуже дякують а мені добре, що у них настрій веселий і чисті-чисті мисочки🐱