Відгуки про компанію Zoobastik
- Наталія П.
Хочу завжди мати справу з такими продавцями :) Швидко опрацьований заказ, швидко виставлений рахунок, швидка відправка. Дуже вдячна!
- Коментар продавця
дякуємо за відгук, завжди вам раді)
- Коментар продавця
- Валерий Б.
- Коментар продавця
дякуємо, очікуємо ваших замовлень)
- Коментар продавця
- Артём Г.
- Коментар продавця
дякуємо, очікуємо ваших замовлень)
- Коментар продавця
- Ирина Г.
- Коментар продавця
дякуємо, очікуємо ваших замовлень)
- Коментар продавця
- Светлана Л.
- Коментар продавця
дякуємо, очікуємо ваших замовлень)
- Коментар продавця
- Зураб М.
- Коментар продавця
дякуємо, очікуємо ваших замовлень)
- Коментар продавця
- Ирина Г.
- Коментар продавця
дякуємо, очікуємо ваших замовлень)
- Коментар продавця
- Засенко В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
дякуємо, очікуємо ваших замовлень)
- Коментар продавця
- Ольга А.
- Коментар продавця
дякуємо, очікуємо ваших замовлень)
- Коментар продавця
- Елена Р.
Чудовий продавець
- Коментар продавця
дякуємо, очікуємо ваших замовлень)
- Коментар продавця