Відгуки про компанію Zoobastik
- Світлана О.
Клієнтоорієнтованість! На моє прохання перевірили терміни придатності, зробили знижку, відправили в ден замовлення - наступного дня кіт ласував кормом.
Якість корма - топ. Як котовласник з досвідом і в минулому продавець зоотоварів рекомендую Зообастік і його асортимент.
💙💛 - Шкавера Е.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовляю не перший раз, швидко відправили. Дякую!
- Елена Н.
Все швидко, гарно, відправили відразу.
- Наталія Ш.
- Елена С.
- Ольга А.
- Світлана Р.
- Полякова м.
- Ольга Ц.
Продавець супер, відправив швидко, гарне пакування. Купила кожного типу по одиниці, бо мої пухнасті дуже вибагливі.
- Тамара Д.
Все чудово, раджу продавця!