Відгуки про компанію Zoobastik
- Александр И.
- Юлиана Ч.
- Юлиана Ч.
- Ольга З.
Замовляю не вперше. Чудове обслуговування, приємний продавець, якісний товар з тривалими термінами зберігання. Пухнастик задоволений) Однозначно рекомендую тим хто ще вагається чи замовляти) За домовленістю по мінімальні передоплаті можлива відправка накладеним платежем.
- Акуленко Ю.
- Оксана С.
- Инна Л.
- Горшкова О.
- Оксана С.
- Елена С.