Отзывы о компании Zoobastik
- Покупатель
Мені пощастило , що я знайшла такий магазин !
Завжди все на вищому рівні ! Завжди все вчасно .
І завжди є можливість купити якісний товар .
Дякую !- Комментарий продавца
дякуємо за відгук,завжди раді вам)
- Комментарий продавца
- АРТЕМ З.
- Комментарий продавца
дякуємо за відгук, очікуємо ваших замовлень 😊
- Комментарий продавца
- Елена Ш.
Дякую продавцю за можливість купувати якісні корми за нормальні гроші. Так тримати!
- Комментарий продавца
дякуємо за відгук,очікуємо ваших замовлень)
- Комментарий продавца
- Покупатель
- Комментарий продавца
дякуємо за відгук,очікуємо ваших замовлень)
- Комментарий продавца
- Лінцова І.
- Комментарий продавца
дякуємо за відгук,очікуємо ваших замовлень)
- Комментарий продавца
- наталія т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
дякуємо за відгук,очікуємо ваших замовлень)
- Комментарий продавца
- Десірае Д.
- Комментарий продавца
дякуємо за відгук,очікуємо ваших замовлень)
- Комментарий продавца
- Виктория Ж.
- Комментарий продавца
дякуємо за відгук,очікуємо ваших замовлень)
- Комментарий продавца
- Татьяна Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
дякуємо за замовлення)
- Комментарий продавца
- Лінцова І.
- Комментарий продавца
дякуємо за замовлення)
- Комментарий продавца