Отзывы о компании Zoobastik
- Вячеслав Д.
Требуют предоплату.
- Комментарий продавца
перед тим як оформлювати замовлення, читайте умови оплати і доставки а тоді дивіться, чи вони вам підходять чи ні, в умовах у нас вказано, в що замовлення з післяплатою відправляємо тільки по завдатку , без завдатку не відправляємо ,тому ваш відгук ні про що😁
- Комментарий продавца
- Олена Ф.
- Татьяна R.
Вже майже рік лише тут і замовляю)
Все швидко та чітко.
Дякую- Комментарий продавца
дякуємо за довіру) завжди раді вашим замовленням)
- Комментарий продавца
- Станіслав Ц.
- Анжела А.
- Анна М.
Як завжди все супер! Швидко і якісна продукція.
- Вікторія Н.
- Алексей Е.
- Вікторія Н.
- Анастасія Г.