Отзывы о компании Zoobastik
- Анжела А.
- Наталья Б.
- Світлана Б.
Замовляю весь час. Кицюня дуже задоволена. Дякую
- Альона Н.
- Ілона В.
Дякую магазину за якість товару!Швидше ніж ви не надсилають ні де!Ви супер швидкі!Мої діти з вами не залишаються голодні!Рекомендую дуже ваш магазин!!!
- Комментарий продавца
дякуємо за відгук , на здоров'я вашим улюбленцям, раді вашим замовленням )
- Комментарий продавца
- Юрик z.
- Ольга З.
- Виталина М.
- Людмила В.
- Анжела А.